לוקליזציה ותרגום

דור שירותים פרמצבטיים מעניקה שירותים כוללים להפקת חומרי אריזה ופרסום למוצרים רפואיים. השירותים מקיפים את כל ההיבטים החל מתרגום של חומרי האריזה והתאמה לדרישות משרד הבריאות, וכלה בהכנה גרפית.

שירותים נוספים

הפקה, תרגום ועימוד לעלונים רפואיים

חברת דור מכינה עלונים רפואיים ודפי מידע למשתמש עבור תרופות, אמ"ר, קנאביס רפואי, תוספי תזונה ותמרוקים. ההכנה מבוצעת בארבעת השפות: עברית, אנגלית, ערבית ורוסית. חברת דור מכינה את העלון, כולל התאמת העלון לצרכן לפורמט החדש, מבצעת תרגום מקצועי, הגהה ובקרת איכות ע"י רוקח הממוקצע בשפת התרגום. כמו כן שירותי גרפיקה ועימוד. לאחר סיום בקרת האיכות חברת דור מפיקה קובץ מוכן להדפסה.

הפקה, תרגום ועימוד לתוויות ומדבקות

אנו מכינים את המדבקות והתוויות לפי הדרישות הרגולטוריות של משרד הבריאות לכל סוגי המוצרים: תרופות, מכשור רפואי, קנאביס רפואי, תוספי תזונה ותמרוקים. התאמת התוכן לעמידה בדרישות הרגולציה בישראל כולל התאמה לתקנות סימון אריזות (נוהל 43 – נוהל לסימון אריזות תכשיר רפואי, ונוהל 51 – נוהל סימון מוצרי אמ"ר), התרגום מבוצע מכל השפות לשפות הנהוגות בישראל: עברית, אנגלית, ערבית ורוסית.

התאמות למוצרים מיובאים

חברת דור מציעה שירותי התאמות למוצרים מעולם ה-Healthcare, מפעל ההתאמות תחת רשיון GMP. ההתאמות מבוצעות בהתאם להנחיות משרד הבריאות, נהלי ה cGMP והנחיות החברות הרב לאומיות. המפעל מנוהל על ידי רוקח מוסמך ומבוקר על ידי גופי האיכות של החברות הרב לאומיות ומשרד הבריאות, כל ניהול תהליכי האיכות והנהלים במפעל מבוקרים על ידי מחלקת האיכות של דור.

הגהה וטכנולוגית בדיקה של חומרי אריזה

דור שרותים פרמצבטים מציעה מגוון פתרונות ליצרנים, יבואנים ובתי מסחר לתרופות להגהה ובדיקה של חומרי אריזה. הפתרונות מאפשרים בדיקה מהירה ואמינה של חומרי האריזה בשלבי ההכנה של החומר, לפני הדפסה (מה שנקרא בעבר "העתק שמש") ואחרי הדפסה.

למה אנחנו?

מומחיות

מומחיות והיכרות המעמיקה שלנו עם הדרישות הרגולטוריות ועם תהליכי הרישום של משרד הבריאות שמסייעת להתאמה לדרישות ולרגולציה, משפרת את האיכות ומזרזת את מוכנות המוצרים.

מקצוענות

אנשי הצוות שלנו הינם מקצוענים מתעשיית הפרמצבטיקה והרפואה הממוקדים ביעדי הלקוח.

חסכון

חסכון בעלויות וגמישות - גישה של מתן שירותים לפי הצורך, מעצימה חברות ומסייעת להם להשלים משימות, שאחרת היו יקרות מדי לביצוע.

ידע

דור מעצימה את צוות העובדים של הלקוח בזכות העברת הדרכות בדבר איכות וידע, וכן על ידי עדכון בנוגע לתעשייה המתפתחת והדרישות הרגולטוריות המשתנות תמידית.