שותפים


חברת דור שירותים פרמצבטיים עובדת בשיתוף פעולה עם החברות והספקים המובילים בעולם ובישראל. בעזרת השותפים שלנו, מייצגת דור את המוצרים והפתרונות המובילים בעולם הבריאות, במטרה לספק שירות מותאם ומלא ללקוחותינו.

global vision

Global Vision הנה החברה המובילה בעולם בתכנון טכנולוגיות הגהה חדשניות ובאספקתן.
הפתרונות שלה ניתנים לשיתוף על מגוון רב של מערכות. הן שולבו בהליכי ההפקה של חומרי אריזה של חברות מובילות המשווקות מוצרי צריכה ארוזים, חברות דפוס וביותר מ-72% מתעשיית הפרמצבטיקה העיקרית בעולם.
חבילת הפתרונות המלאה של Global Vision הכוללת טכנלוגיות בדיקה לטקטס, גרפיקה (מבוססת פיסקלים) וברייל, מתוכננת למנוע שגיאות הדפסה והעתקה, ומעניקה אבטחה מקצה-לקצה בכל אחד משלבי תהליך ההכנה של חומרי אריזה. כל פתרונות ההגהה עומדים בדרישות של FDA 21 CFR Part 11 / EMA Annex.

Global Vision עם המטה שלה ממוקם בעיר מונטריאול, קנדה, מיוצגת בכל רחבי העולם. בישראל החברה Global Vision, מיוצגת ע"י דור שירותים פרמצבטיים.

לקריאה בהרחבה על שיתוף הפעולה לחץ כאן.

למידע נוסף, נא כנסו ל- www.GlobalVisionInc.com

tarius

חברת Tarius הינה הספק העולמי המוביל של מידע עסקי ורגולטורי לתעשיית ה-Healthcare העולמית.
היא מספקת מודיעין עסקי ורגולטורי לתעשיית הבריאות הבינלאומית על ידי מתן גישה מבוססת מנוי למידע רגולטורי בין-לאומי בנוגע לתרופות לבני אדם, תכשירים ביולוגיים, ומכשור וציוד רפואי.
ל- Tarius ישנה רשת עולמית המורכבת מיותר מ-300 מומחי רגולציה בכירים ברחבי העולם המכסה יותר מ-100 מדינות ואזורים ברחבי העולם.

לקריאה בהרחבה על שיתוף הפעולה לחץ כאן.

למידע נוסף, נא כנסו ל- www.tarius.com