מדוע אנחנו?


דור שירותים פרמצבטיים מסייעת לחברות פרמצבטיקה, ציוד רפואי (אביזרים ומכשירים רפואיים – אמ"ר), קנאביס רפואי, תוספי תזונה וקוסמטיקה לזרז את השקת המוצרים, לשפר את בטיחות ואיכות המוצרים ומאפשרת עמידה בדרישות הרישום של משרד הבריאות לכל אורך מחזור החיים של המוצרים.

להלן מספר דרכים בהן ניתן ליהנות משירותי דור:

פרמצבטיקה

מומחיות שמסייעת להתאמה לדרישות ולרגולציה (רישום), משפרת את האיכות ומזרזת את מוכנות המוצרים

דור מביאה עמה עולם שלם של ניסיון וידע עשיר בעולם הרגולציה. ניסיון זה נצבר דרך שנים רבות של ביצוע פרוייקטים רבים, מגוונים ומורכבים בתחומי הרגולציה. ניסיון זה משלב מומחיות בתהליכי הרישום והיכרות עם הרשויות הרגולטוריות (משרד הבריאות). בזכות הידע הנרחב של דור בדרישות המקומיות והעולמיות וקשרי העבודה הטובים עם משרד הבריאות, דור יכולה לסייע לחברות להשיג את מטרותיהן במהירות, ביעילות ותוך שמירה על תאימות מלאה לדרישות האיכות והסטנדרטים המחמירים ביותר.

פתרונות לעולם הבריאות

צוות מקצוענים הממוקדים ביעדי הלקוח

אנשי הצוות של דור הנם אנשי מקצוע מתעשיית הפרמצבטיקה והרפואה. אנשי הצוות הנם בעלי ידע וניסיון נרחב בתחומי ההתמחות שלהם. החברה מתגאה באמון הרב לו זוכה הצוות מצד לקוחותיה ובמערכות היחסים הטובות שפיתח עמם. המומחים של דור תמיד עומדים לרשותכם ומביאים ללקוחות נקודות מבט וגישות רעננות ויצירתיות להשלמת הפרויקטים ולהשגת יעדי החברה.

שירותי לוקליזציה

חסכון בעלויות וגמישות

דור מעניקה שירותים לפי דרישה המשלימים את הצוות הקיים של לקוחותיה ומרחיבים יכולותיהם, ובכך היא מסייעת להם למנוע העסקת עובדים יקרים שהיקף עבודתם בפועל אינו מצדיק את משכורתם. צוות אנשי המקצוע של דור מעניק ללקוח גמישות בהתאם לצרכיו, בפרויקטים גדולים וקטנים כאחד. במקרה של מחסור בכח אדם או בהתעוררות של צורך מידי, אנשי הצוות של דור יכולים לשמור על המשכיות הפרויקטים עד להשלמה מוצלחת בזמן. גישה זו, של מתן שירותים לפי הצורך, מעצימה חברות ומסייעת להם להשלים משימות, שאחרת היו יקרות מדי לביצוע. בעזרת דור, הלקוחות נהנים מהיכולת לתת מענה מבלי שיצטרכו לשלם תקורות גבוהות עבור העסקת כח אדם.

פתרונות לעולם הבריאות

שיתוף ידע אשר מעודד את העובדים להתייעל

דור מעצימה את צוות העובדים של הלקוח בזכות העברת הדרכות בדבר איכות וידע, וכן על ידי עדכון שוטף של מידע בנוגע לתעשייה המתפתחת והדרישות הרגולטוריות המשתנות תמידית. ללא קשר לשינויים שחלים בארגון של הלקוח לאורך זמן, המחויבות של דור לשיתוף מידע מעודדת את העובדים להתייעל. הלקוחות יכולים לסמוך על דור שתעמוד לרשותם בכל עת ותסייע להם ביוזמות ואתגרים חשובים. על ידי הפקדת משימות בידיה של דור, הלקוחות יכולים להיות בטוחים שכל ההיבטים של הפרויקט נבדקים בקפידה על ידי מומחים לנושא, כך שדבר אינו נופל בין הכסאות.

בדור, המומחיות שלנו היא השקט הנפשי שלך.