יעקב בובי מצטרף לחברת דור שרותים פרמצבטים כמנהל פיתוח עסקי, שיווק ומכירות

חברת דור שרותים פרמצבטים מברכת את יעקב בובי בהצטרפותו לחברה כמנהל פיתוח עסקי, שיווק ומכירות.

ליעקב ניסיון של עשר שנים בניהול תהליכי שיווק, פיתוח עסקי, מכירות. יעקב החל את דרכו לאחר שירות קבע בחיל האוויר וכמנטור עסקי בפרויקט יזמים צעירים ישראל (JA-YE Israel).

ליעקב תואר ראשון בשיווק וניסיון רב בניסוח מסרים, אסטרטגיה, כתיבה ומיתוג. בשנת 2011 הצטרף יעקב לחברת Nextep (חברה העוסקת בייעוץ ורגולציה לתחום התקינה הניהולית) ושימש כמנהל מוצר SaaS לניהול איכות (QMS).

בהמשך מילא תפקידים בחברה במשך 6 שנים כמנהל פיתוח עסקי וכמנהל שיווק ומכירות. במסגרתם היה אחראי על פיתוח שירותי ייעוץ ורגולציה חדשים, בניית אסטרטגיה שיווקית וכן על ניהול לקוחות מעולמות הפארמה והציוד רפואי. יעקב ניהל באופן ישיר עשרות עובדים, הקים מערכי מכירות ושיווק והיה אחראי על הגדלת מנועי הצמיחה של החברה.

יעקב מצטרף לחברת דור ויתמקד בפיתוח עסקי, שיווק ומכירות לשירותי החברה. כמו כן יקים וינהל את חטיבת הייעוץ לתעשיית הקנאביס הרפואי בישראל המספקת שירותי רגולציה וייעוץ ממוקדים לחברות הקנאביס הרפואי וזאת לאור הרפורמה של משרד הבריאות והיק"ר ועל פי החלטת ממשלה מספר 1587 לבצע "מדיקליזציה" לצמח הקנאביס. אנו מאחלים ליעקב בהצלחה בתפקידו החדש.

למידע נוסף אודות יעקב ואודות הנהלת החברה לחץ כאן. לפרופיל הלינקדין של יעקב לחץ כאן.

צרו קשר טלפון

    סגירה

    השאירו הודעה
    או התקשרו: 09-7669501