הנהלת החברה


אבנר דור  לינקדין

אבנר דור  | מנכ"ל - יזם

  • Pharmacist
  • M.Sc. Pharmaceutical Medicine

אבנר דור הצטרף לתעשיית התרופות בשנת 1997 כרוקח אחראי ורשם תרופות ואביזרים רפואיים בחברת "לוכסמבורג תרופות". בהמשך שימש אבנר כמנהל רגולציה של "תרימה תוצרי רפואה ישראליים" ולאחר מכן עבד שש שנים בחברת "פייזר ישראל" כמנהל הרגולציה בישראל, כמנהל תחום הפרמקוויג'ילנס והבטחת האיכות ובהמשך כמנהל הניסויים הקליניים בישראל.

אבנר מוכר ומוערך בקהילת הקולגות והרגולטורים בתחומי הרגולציה והניסויים הקליניים בישראל. לאבנר מוניטין מעולה של יושרה, יעילות, מקצועיות ואיכות ללא פשרות.

אבנר מוסמך כרוקח ממונה וכרוקח אחראי (Qualified Person) ומשמש כ-Qualified Person for Pharmacovigilance (QPPV) בשירותן של חברות תרופות בינלאומיות. אבנר הוא חבר מן המניין בסניף המקומי של ה-PDA.

ליצירת קשר עם אבנר דור: avner.dor@dor-ps.com

רמי מיטלמן לינקדין

רמי מיטלמן | מנהל איכות ותפעול

  • M.Sc. Computer Science

לרמי 30 שנות נסיון ומנהיגות בחברות היי-טק. החל את דרכו בפיתוח תוכנה בחברות סאיטקס (מפתחת הדפוס הדיגיטלי וחלוצת חברות ההיי-טק) וקיוביטל (מממציאות הדפוס התלת ממדי). בשנת 1995 הצטרף לחברת ורינט (מובילה בינלאומית בתחום המודיעין העסקי והביטחוני) ומילא תפקידים של סמנכ"ל בכיר לשיווק מוצרים, ומנהל יחידה עסקית.

בשנת 2008 הצטרף לחברת פיוניר (Payoneer, מספקת פיתרון יחודי לתשלומים באינטרנט) כמנהל כללי ישראל וכ-COO. רמי הצטרף לחברת דור בשנת 2012.

לרמי נסיון מגוון מחברות הזנק קטנות ועד לחברות בינלאומיות. יש לו נסיון בתכנון אסטרטגי, בבניה וניהול של תהליכים אירגוניים ובפרט במערכות איכות.

ליצירת קשר עם רמי מיטלמן: rami.mittelman@dor-ps.com

שירי היב לינקדין

שירי היב | מנהלת תחום לוקליזציה, תרגום והדפסה של חומרי אריזה

  • B.A Management and Finance

שירי בעלת ניסיון ניהולי רב של מעל 25 שנה בתחומי הקמה של מערכי תפעול, הדרכה, שירות ומכירות. הצטרפה לדור בשנת 2017 כמנהלת מחלקת לוקליזציה ותרגומים של חומרי אריזה לאחר ששימשה 10 שנים מנכ"לית חבר תרגומים.

במסגרת תפקידיה ביצעה ניהול ישיר ועקיף של עשרות עובדים, ניהול צוות הכולל מיון, גיוס, חניכה, הערכת ביצועים ופיתוח אישי לכל בעלי התפקידים בחברה. שנים קודם לכן ביצעה מספר תפקידים ניהוליים בתחום התעופה עבור חברות תעופה מובילות בעולם.

שירי בעלת אוריינטציה מבצעית וניהולית בעולם הגלובלי וכיום מתמקדת בתחום הבריאות והרגולציה בישראל, בניית מערכי איכות ועמידה בתקנים מחמירים ISO9001 ו -ISO17100.

ליצירת קשר עם שירי היב: shiri.hib@dor-ps.com

אריקה קופלר לינקדין

אריקה קופלר | מנהלת תחום ולידציות ופרויקטים

  • B.Sc Chemistry

אריקה היא אשת קריירה מקצועית בתחום מדעי החיים המתמחה בהבטחת איכות ובעמידה בדרישות רגולטוריות עבור תרופות ואביזרים ומכשירים רפואיים. עם מומחיות ב-cGMP, GDP ו-GLP, אריקה היא בעלת טווח כישורים מוכח הן בניהול ברמה הבכירה והן בידע המעשי בשטח, המכסה את כלל שרשרת הערך. היא מייעלת תהליכים בעקביות ובהצלחה, מקצרת את הזמן להשלמתם ומזהה הזדמנויות לחיסכון משאבים, תוך השגת מצוינות בציות לדרישות הרגולציה.

אריקה עבדה עבור חברות כמו טבע ומדיסון, ושירתה כמנהלת חטיבה לייעוץ ושירותי איכות, מנהלת הבטחת איכות, ומנהלת אגף הבטחת איכות. בהכשרתה היא מבקרת בכירה מוסמכת. התוצרים שמוציאה אריקה מידיה קובעים את הרף בתעשייה ושימשו בסיס לנוהלי התפעול הסטנדרטיים של משרד הבריאות הישראלי.

בהיותה מנטורית ואשת חינוך מטבעה בעלת סגנון ייחודי ממוקד-לקוח, אריקה פועלת מתוך שליחות אישית לשתף את הידע שלה ולקדם את הלקוחות להסתמכות עצמית.

ליצירת קשר עם אריקה קופלר: erica.kofler@dor-ps.com

יעקב בובי לינקדין

יעקב בובי | מנהל פיתוח עסקי

  • B.A Marketing and Business Management

ליעקב ניסיון של עשר שנים בניהול תהליכי שיווק, פיתוח עסקי, מכירות. יעקב החל את דרכו לאחר שירות קבע בחיל האוויר וכמנטור עסקי בפרויקט יזמים צעירים ישראל (JA-YE Israel). ליעקב תואר ראשון בשיווק וניסיון רב בניסוח מסרים, אסטרטגיה, כתיבה ומיתוג. בשנת 2011 הצטרף יעקב לחברת Nextep (חברה העוסקת בייעוץ ורגולציה לתחום התקינה הניהולית) ושימש כמנהל מוצר SaaS לניהול איכות (QMS).

בהמשך מילא תפקידים בחברה במשך 6 שנים כמנהל פיתוח עסקי וכמנהל שיווק ומכירות. במסגרתם היה אחראי על פיתוח שירותי ייעוץ ורגולציה חדשים, בניית אסטרטגיה שיווקית וכן על ניהול לקוחות מעולמות הפארמה והציוד רפואי. יעקב ניהל באופן ישיר עשרות עובדים, הקים מערכי מכירות ושיווק והיה אחראי על הגדלת מנועי הצמיחה של החברה.

יעקב הצטרף לחברת דור בשנת 2018 ומאז מתמקד בפיתוח עסקי, שיווק ומכירות לשירותי החברה. יעקב הקים ומנהל את חטיבת הקנאביס הרפואי בחברה המספקת שירותי רגולציה וייעוץ ממוקדים לחברות הקנאביס הישראליות וזאת לאור הרפורמה של משרד הבריאות והיק"ר ועל פי החלטת ממשלה מספר 1587 לבצע "מדיקליזציה" לצמח הקנאביס.

ליצירת קשר עם יעקב בובי: jacob.bobi@dor-ps.com