שירותים פרצמבטיים

ניתן לראות כי בשנים האחרונות שירותים פרצמבטים הפכו להיות פופולרים ומבוקשים במיוחד. למעשה, כיום, בישראל קיימת ופועלת תעשייה אשר מעניקה שירותים פרצמבטים נרחבים, ועוסקת בייצור של תרופות. השורש של תעשייה זו נמצא כבר בשנות השלושים של המאה העשרים, וכיום ממשיכה להתרחב ולהתפתח. 

כיום, קרוב ל-10,000 מועסקים מעניקים שירותים פרצמבטים, כאשר מרביתן אקדמאים. יותר מכך, היקף המכירות של התעשייה הולך וגדל עם השנים, כאשר כבר בשנת 2010 ההיקף עמד על 4.5 מיליארד דולר. 

שירותים פרצמבטים: כל מה שחשוב לדעת

המטרה העיקרית והחשובה ביותר של שירותים פרצמבטים היא לשפר באופן משמעותי את תהליכי האישור, המסחור, הפיתוח והניטור של מגוון רחב של מוצרים פרצמבטים, תרופות ואביזרים רפואיים. שירותים פרצמבטים באים לידי ביטוי גם בהיבטי רישום שונים כגון הקמת מתקנים, רגולציה, הבטחת איכות, ועוד. 

שירותים פרצמבטים מאפשרים ללקוח לנצל באופן הטוב ביותר את המשאבים הקיימים, ובכך להשיג אישורים באופן מהיר ויעיל יותר, תוך מינימום עיכובים ובעיות. בנוסף, שירותים מסוג זה עוזרים לשמר את האישור הקיים, לעמוד ביעדים, ועוד, כמובן תוך עמידה בכל הדרישות והקפדה על איכות, ללא פשרות. 

מה שירותים פרצמבטים כוללים?

בראש ובראשונה לספק ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ליצרנים ויבואנים בתחום הבריאות, זאת על מנת לאפשר קבלה של כל האישורים הנדרשים, על מנת שיוכלו להתמקד במשימתם העיקרית שהיא מכירה ושיווק. 

שירותים אלו כוללים גם:

 1. תרגומים רפואיים ברמה הגבוהה יותר, תוך הפקת חומרי אריזה למגוון רחב של מוצרים בריאותיים כגון ציוד רפואי, תרופות, תמרוקים ותוספי תזונה.
 2. שירותי רגולציה, אשר כוללים שירותי רוקח אחראי ורוקח ממונה.
 3. בקרת איכות: שירות זה כולל ניהול של מערכי האיכות, ביצוע ביקורות, שחרור אצוות, ביקורות חיצוניות והקמה של מערכי איכות מקצועיים.
 4. ניהול יסודי ומקצועי של מחקרים קליניים.
 5. לאחר שיווק המוצר, מעקב של תלונות ותופעות לוואי מצד הלקוח. 

 

לסיכום, בהחלט ניתן לומר כי שירותים פרצמבטים מאפשרים לכל לקוח לנצל באופן הטוב והיעיל ביותר את המשאבים הקיימים, זאת על ידי השגת אישורים בזמן קצר, ללא עיכובים מיותרים, לשחרר אצוות בצורה אפקטיבית, לשמר אישורים הקיימים וכמובן לעמוד ביעדי פיתוח קליני ועוד. 

כמו כן, שירותים פרצמבטים חייבים להיות ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על מקצועיות ושמירה על דרישות הרגולטוריות, הקפדה על איכות, ללא פשרות. מי שמעניק שירותים פרצמבטים חייב בראש ובראשונה להכיר את התחום לעומקו ולרוחבו, ולשים דגש על שקיפות, אמינות, מצוינות ומחויבות כלפי כל לקוח. 

חשוב לזכור כי כאשר אתם מחפשים חברה אשר מתמחה במתן שירותים פרצמבטים, חשוב כי תערכו סקר שוק מקיף, ותבחרו אך ורק בחברה מקצועית, מנוסה, אשר מתמחה בתחום, ויכולה להבטיח לכם את השירות הטוב ביותר. מדובר בתחום מורכב ורחב במיוחד, אשר דורש ידע מקצועי עשיר, ניסיון רב שנים ומוניטין. 

צרו קשר טלפון

  סגירה

  השאירו הודעה
  או התקשרו: 09-7669501